Kalite Ve Çeşit Aynı Adreste

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı, ev dekorasyonundan ofis mobilyalarına kadar yerli yabancı seçkin markalarıyla İstanbul'un en çok tercih edilen mobilya ve alışveriş merkezlerinden biri.

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı, kurumsal yapıdaki yenilenme, değişim, dönüşüm hamlelerine hız kattı. Çarşı Yönetim Kurulu'nun kararlı, istikrarlı ve tutarlı çalışma felsefesinden yansıyan başarılı uygulamalar kısa süre içinde pozitif sonuçlara ulaştı.

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı, lokasyon yönünden, çevresindeki inşaat projelerinin kalite profilleri yönünden ve gelişime açık ticaret hacmi yönünden çok büyük avantajlara sahip. Çarşı Yönetimi, hızlı bir çalışma temposunda ve üretken bir planlama boyutunda sonuç odaklı değişimler yaratıyor. İlk hedefler, çarşı içindeki genel yapının tespiti, öne çıkan problemler ve genel akışla ilgili sıkıntıların çözüm analizleri ve çarşının kurumsal imaja güç katacak modern projelerin hayata geçirilmesi için çalışılıyor.

Daha geniş kapsamlı iş programlarının kurgulanması için çalışmalar sürerken öncelikle çarşı içinde tüm mağaza ve dükkânlar kısa sürede yaptırılıp tamamlanıyor. Cephesi açık olan dükkân örneklerini aktif mağaza formatına getirmek için planlamalar sürüyor. Depo olarak kullanılan dükkânlar boşaltılarak yeni markalarla donatılan dinamik mağaza grupları oluşturuluyor. Önemli mobilya merkezlerinden ciddi talepler alan Bahçeşehir Mobilyacılar çarşısı, merkezi konumu ve kiralama ve satın alma şartlarıyla dikkat çekiyor.


HABER ARŞİVİ İÇİN TIKLAYINIZ