Değişime yakından tanık olun...

İnsanlar için en önem verdiği unsurların başında şüphesiz ki içinde yaşadığı mekânlar gelir. Ofisimizin, evlerimizin mutfaktan yatak odasına, salona ve çalışma alanına kadar her bölümünde yer alan eşyalar da o mekânın ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Modern yaşam trendleri insanların mekânlarla olan ilişkilerinde de belirleyici hale geliyor. Hepimizin zamanının büyük kısmı ofis veya evlerimizde, bize ait mekânlarda geçiyor. Bu yüzden oturduğumuz kanepe, çalıştığımız masa yaşantımızın en önemli parçalarından biri haline geliyor. Şehirlerin kalabalığından, gürültüsünden kaçıp hepimiz evimize, ocağımıza huzur bulduğumuz mekânlara sığınıyoruz. Mobilyalarımız bu yüzden önemli, yaşadığımız her mekânda bize konfor, huzur, rahatlık sunmalı. Bu yüzden üreticiler ve tasarımcılar bize bu huzuru doyasıya yaşamamız için her gün yepyeni mobilyalar tasarlıyor, üretiyorlar. Renkleriyle, tarzlarıyla, ergonomileri ve kullanım fonksiyonlarıyla mobilyalarımız, bizi kendi mekânlarımıza özen göstermeye çağırıyor.

 

Ülkemiz mobilya sektöründeki son yıllarda yaşanan dikkat çekici atılım ve yüksek ölçekli yatırımlarla, özgün tasarımlar ve markalarla sektörümüz dünya ile yarışıyor. 2000'lerin başlarından bu yana her yıl üretim, marka ve tasarım eksenli çalışan mobilya firmaların sayısı artıyor. Buna bağlı olarak da artık dünya pazarlarında daha rekabetçi bir Türk mobilya sanayisi var. Türk mobilya sektöründeki bu değişimin izlenebildiği bir alan olan Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşımızın yönetimi olarak tüm üreticilerimizle gurur duyuyoruz.

 

Ve siz değerli müşterilerimizi bu değişimi daha yakından görmeye, çarşımıza davet ediyoruz...

 

Saygılarımla,

 

Bilal ATAMAN

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı

Yönetim Kurulu Başkanı


RÖPORTAJ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYINIZ