WELTEW HOME BAHÇEŞEHİR`E MERHABA DEDİ

Nuri ve Hacer Ayık’ın sahibi olduğu mağazanın açılış programına Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, manken ve oyuncu Tuğba Özay, Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı yönetim kurulu başkanı Bilal Ataman ve çok sayıda davetli katıldı.
 
İDDİALI STİLLER
Weltew Home Bahçeşehir mağazasının iki katına yayılan ürünler konuklar tarafından beğenildi.
Koltuk takımları, köşe takımları ve salon takımları şık tasarımları ile dikkat çekti. Panel mobilya grubunda, yatak odası, yemek odası, genç odası ve duvar üniteleri modern stilleri ile göze girdi.
Yatak, baza, başlıklar çeşit ve modelleriyle iddiasını sergiledi. Aksesuar grubunda ise, orta sehpa, zigon sehpa, kitaplık, konsol, aydınlatma, halılar ve dekoratif tablolar toplam kalitenin diğer ögeleriydi.
 
NURİ AYIK: ‘BAHÇEŞEHİR’DE OLMAKTAN MUTLUYUZ’
Weltew Home Bahçeşehir firma sahibi Nuri Ayık, eşi Hacer Ayık’la beraber konuklarla tek tek ilgilendi. Tören öncesi kısa bir konuşması yapan Ayık, duygularını şöyle dile getirdi;
‘Weltew Home markasıyla Bahçeşehir’de olmaktan mutluyuz. Zengin çeşitli ürün ve mobilya gruplarıyla bölgeye hizmet etmek amacındayız. Bu önemli günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum.’


RÖPORTAJ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYINIZ