Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi

Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi

1 Ocak 1978 tarihinde 7 kurucu ortak tarafından kurulan ve kısaca MİMSAN olarak anılan "MİMSAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPARATİFİ'' Bahçeşehir Hoşdere yolu üzeri Boğazköy mevkiinde, ulaşımı kolay, 146 mağazadan oluşan, bir MOBİLYA KENTİ'dir. 1991 tarihinde temeli atılan MİMSAN'ın işyerlerinin 59.000 metrekare, toplam alanı mevcuttur. Sitemiz 2007 yılında reklam faaliyetlerinde kullanılmak üzere Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi ismini kullanmaya başlamıştır.

Sitemizin hedefi; sadece yerli tüketiciye değil, bugünkü ihracat kapasitesini de hızla arttırarak, tüm dünyada tanınan, güven duyulan bir Mobilya Merkezi olmak, ülkemize kazandırdığı katma değeri maksimum oranda arttırmaktır. Çağdaş teknolojinin tüm imkânlarından faydalanan bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşan Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden fiyatları ile zengin mobilya çeşidinin yanında; genç, bebek, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin gereksinimlerini eksiksiz tamamlamak görevini de üstlenmiştir.

Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesin'de lokantalar, büfeler bulunmakta, kolay otopark imkânının yanı sıra yemyeşil açık alanlar, dinlenme parkları da oluşturulmuş, hem siteyi ziyaret edenlerin, hem de tüm çalışanların gönül rahatlığı ve huzur içinde bulunması sağlanmıştır... Güleryüzü ile Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi, çağdaş olmasının yanı sıra, hoşgörülü, anlayışlı ve medeni tüm çalışanları ile yarınlarından emin.

Siz değerli müşterilerimizi Sitemize bekliyoruz.